Simonos istorija: Žolė žalesnė ne kitoje pusėje, o ten  kur ją laistai. Linkiu ne saulės ieškoti, o priežasčių kodėl ji nešviečia savo viduje.

Susipažinkite, Simona: palikusi komfortišką, stabilų rutininį gyvenimą, darbus ir šaltą orą Lietuvoje, striukes ir kombinezonus Oslo oro uoste, Simona išsikraustė į Tailandą. Ir nuo šiol kolekcionuoja įspūdžius o ne daiktus!

Didžiausios pamokos kurias išmokai kelionėje? Ką supratai apie save?

Kelionė į Tailandą – pilna transformacijų ir atradimų. Tai nebuvo tik šalies pakeitimas, tai buvo ir gilių vidinių pokyčių kelionė. Ir vis dar yra. Praktiškai teko iš naujo susipažinti su gyvenimu, perkainuoti vertybes, pasitikrinti kas yra svarbu. Pagrindinius dalykus ką atradau galiu sudėti į vieną sakinį: aš tave myliu, aš atsiprašau, prašau atleisk man, ačiū. Kokia šių žodžių išlaisvinanti galia! Ir būtent čia aš supratau, kad galima gyventi laisviau, ramiau, su mažiau triukšmo galvoje, labiau mylėti, lengviau atleisti. Nesakau, kad viskas visada pavyksta puikiai, bet taisyklė du žingsniai pirmyn, pusė atgal veikia.

Gal atradai naujus dalykus apie save? 

Man atrodo, kad aš Tailande gimiau iš naujo. Kai pirmą kartą patyriau gilų vidinį išsivalymą, jausmas buvo toks, lyg 15 kg nuo galvos nukritę. Linkiu niekam iki to neprieiti, geriau „mesti“ saugiai kol neprisidėjo viršsvorio ant smegenų.

Ką patartum žmonėms svajojantiems apie tokį gyvenimo būdą?

Žolė žalesnė ne kitoje pusėje, o ten, kur ją laistai. Linkiu ne saulės ieškoti, o priežasčių kodėl ji nešviečia savo viduje…

Kas yra taip nuostabaus kalbant apie keliones?

Kelionės praplečia akiratį, praplečia sąmoningumą, parodo, kad galima kitaip! O tai, neabejotina, augina vidinę laisvę viduje…

Gyventi taip kaip gyveni. Kas buvo sunkiausia per visą šį laiką?

Kai esu Lietuvoj pasiilgstu saulės ir draugų, kai esu Tailande pasiilgstu kitų draugų ir šeimos  Žmogus tokia būtybė, kad ieško visada trūkumų. Tai gal ir sunkiausia fokusuotis į privalumus, nesvarbu kur esi. 

Ką patartum žmonėms svajojantiems apie tokį gyvenimo būdą?

„Just do it”. Gyvenimas trumpas, niekada negali žinoti kas kada nutiks. Prisimenu, kartą grįžo mano vyras iš nardymo (jis yra ir nardymo instruktorius), pasakoja apie su juo nardžiusį vyrą, kuris su žmona taupė pinigus, kad išėję į pensiją galėtų keliauti. Žmona susirgo ir mirė nesulaukus pensijos. Teko keliauti vienam… Jei jauti, kad širdis kviečia, tai reikia nelaukti, o imti ir daryti. Ir visai nesvarbu, ar tai kelionė po pasaulį, ar tai kažkas kitas. Mes visada turime tik šią akimirką, nieko daugiau…

Kokie ateities planai?

Pastarieji keli metai yra vienas didelis nesibaigiantis nuotykis. Atkreipiau dėmesį, kad kuo mažiau planuoji, tuo mažiau kenti. Todėl pasakysiu taip – esu atvira, priimanti ir gaunanti viską, kas geriausia. Ir kad ir kas ateitų, prisiminti, kad ir tai praeis. Todėl trumpai – ne, nuotykių neplanuoju. Leidžiu gyvenimui vykti su visais jo prieskoniais.

Sekite Simonos nuotykius socialinėse medijose:

www.samoningoskeliones.lt

https://www.facebook.com/tailandieciai

https://www.instagram.com/tailandieciai

en_USEnglish